ST

© Tomas Gustafsson 2018 All rights resereved

Skyddsombud ST Pendeln

Öppettider expeditionen

Klarabergsviadukten 49

Mån, Tis: 09–15

Ons: 09-15 Skyddsombud bemannar

Tors : 15–22

E-post

st.skyddsombud@mtrpendeln.se

HUVUDSKYDDSOMBUD

 

Mats Hanqvist

Fordon

Tel: 072-980 32 32

mail: mats.h@mtrpendeln.se

ÅKANDE

 

Johan Kilén

Förare, Infra

Tel: 072-980 32 63

mail: johan.k@mtrpendeln.se

 

 

Jon Holmberg

Förare, Info, Avtal, Turlistor

Tel: 072-980 33 47

mail: jon.h@mtrpendeln.se

 

 

Kari Anttila

Tågvärdar, Hot, Våld & Kränkning

Tel: 072-980 32 98

mail: kari.a@mtrpendeln.se

 

 

Nuru Magram

Tågvärdar, Rehab

Tel: 072-980 31 98

mail: nuru.m@mtrpendeln.se

 

 

Oksana Kovalchuk

Tågvärdar, Avtal, Rehab, Turlistor

Tel: 72-980 43 31

mail: oksana.k@mtrpendeln.se

 

 

Rolando Rojas

Tågvärdar, Rehab, Utbildning, Försäkring

Tel: 072-980 32 18

mail: rolando.r@mtrpendeln.se

Station

 

Daniel Hortlund

Station söder, Infra

Tel: 072-980 27 80

mail: cordelia.l@mtrpendeln.se

 

 

Lars-Erik Larsson

Station norr, Rehab, Info

Tel: 072-980 27 37

mail: larserik.l@mtrpendeln.se

 

 

Lise-Lott Wallegran

Förare, Info, Avtal, Turlistor

Tel: 072-980 33 47

mail: jon.h@mtrpendeln.se

 

 

Per-Olof Stenberg

Station söder, Hot, Våld & Kränkning

Tel: 072-980 27 74

mail: peo.s@mtrpendeln.se

 

 

 

Snabbkontakt ST kyddsombud