Pendelklubben

© Tomas Gustafsson 2018 All rights resereved

Öppettider expeditionen

Klarabergsviadukten 49

Mån, Tis, To, Fre: 09-15

Ons: 09-21 + Skyddsombud 09-15

E-post

so.pendelklubben@mtrpendeln.se

Telefonnummer Pendelkubben

073-484 81 96

HUVUDSKYDDSOMBUD

 

Tomas Gustafsson

fordon

Tel: 072-980 31 08

mail: tomas.g@mtrpendeln.se

 

 

Kaj Cremer (ers)

Sci, Sod, Vega, Infra, Station

Tel: 072-980 27 28

mail: kaj.c@mtrpendeln.se

 

 

Per Bengtsson (ers)

Sci, Sod, Vega, Bål, Station

Tel: 072-980 26 49

mail: per.b@mtrpendeln.se

 

 

Semsudin Huseinovic

Fordonsvård, Depå Söd natt

Tel: 072-990 98 33

mail: semsudin.h@mtrpendeln.se

ÅKANDE

 

Maria Carlsson (Karlsson)

Uniform, Tågvärd

Tel: 072-980 25 68

mail: maria.c@mtrpendeln.se

 

 

Ulf Holmén

Hot, Våld & Kränkning, Tågvärd

Tel: 072-980 32 90

mail: ulf.h@mtrpendeln.se

 

 

Michaela Hasanovic

Tågvärd

Tel: 072-980 43 31

mail: michaela.h@mtrpendeln.se

STÄD

 

Freddy Soto

Station Söd

Tel: 072-990 98 95

mail: freddy.s@mtrpendeln.se

 

 

Haidar Tamimi

Klotter, Äs Depå

Tel: 072-990 98 98

haidar.t@mtrpendeln.se

 

 

Nadim Hossein

Station Norr

Tel: 072-990 98 31

nadim.h@mtrpendeln.se

 

 

Ulrika Kanazawa

Fordonsvård, Depå Söd natt

Tel: 072-990 98 45

ulrika.k@mtrpendeln.se

STATION

 

 

Amina Qabli

Ksv, Hot, Våld & Kränkning

Tel: 072-980 37 24

mail: amina.q@mtrpendeln.se

 

 

Anita Mehta

MTA, Station

Tel: 072-980 26 91

mail: anita.m@mtrpendeln.se

 

 

Ann Shamany

MTA, Station

Tel: 072-980 28 35

mail: ann.s@mtrpendeln.se

 

 

Anna S Carlberg

Viserare, Hot, Våld & Kränkning, OSA

Tel: 072-980 25 47

mail: anna.c@mtrpendeln.se

 

 

Bo-Göran Petersson

KSV

Tel: 072-980 31 99

mail: bog.p@mtrpendeln.se

 

 

Felipe Lazo

Station syd

Tel: 072-980 27 33

mail: felipe.l@mtrpendeln.se

 

 

Mirsad Brkovic

Station norr

Tel: 072-980 27 89

mail: mirsad.b@mtrpendeln.se

 

Snabbkontakt Skyddsombud Pendelkubben

 
 
 

Skyddsombud SEKO Pendelkubben